Kosmetyki jako prezent „pod choinkę”

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania i wątpliwości, dotyczące właściwej pielęgnacji skóry twarzy, ciała czy włosów, pisz do nas na adres: redakcja@womensworld.pl.  Nasza ekspertka Edyta Szulist, odpowie na nurtujące Was pytania, wyjaśni i udzieli praktycznych rad dotyczących wszystkiego, co związane z urodą.

Pani Edyto,

Przed nami święta, czas obdarowywania prezentami. Jednym słowem nie wiadomo co komu kupić. Zawsze dobrym pomysłem jest „jakiś kosmetyk” pod choinkę. Niby proste ale nie do końca. Sama mam na półce masę kosmetyków, które otrzymałam a których nie używam. Jak  właściwie dobrać kosmetyk dla danej osoby, by prezent był przydatny a nie okazał się być zbędny? Co można podarować mężczyźnie? Oni przecież też powinni dbać o siebie.

Pozdrawiam

Anna

gift-1420830_1920

 

Witam Pani Anno,

Dziękuję za list. Nie ukrywam, że dosyć ciężko odpowiedzieć mi na to pytanie, tak aby w 100% Pani pomóc, mogę tylko powiedzieć, czym ja kieruję się dobierając prezent kosmetyczny albo jak doradzam moim klientom.

Jeśli chodzi o kobiety, do produktów które używa zazwyczaj każda kobieta można zaliczyć tusz do rzęs, pomadka oraz krem pod oczy, te 3 kosmetyki nie wymagają specjalistycznej wiedzy odnośnie chociażby rodzaju skóry czy też problemu. Ja jestem konsultantką kosmetyczną, w związku z tym jeśli ktoś zwraca się do mnie z prośba o dobór prezentu, na początku robię wywiad odnośnie osoby obdarowywanej i na tej podstawie dobieram produkt, poza tym moja firma daje możliwość zwrotu źle dobranego produktu do 45 dni, także tutaj klient nie ponosi ryzyka, że produkt pozostanie nie zużyty na półce.

Dodatkową opcją jaką oferuję moim  klientom, to bony na zakup produktów z którym  zgłasza się do mnie osoba obdarowywana i problem z głowy.

prezent pod choinkę

Dla mężczyzn również jest gama różnych produktów kosmetycznych a do tych które z pewnością zostaną zużyte, należą na pewno balsam-żel do golenia czy balsam po goleniu, aczkolwiek już coraz więcej mężczyzn zaczyna sięgać po krem do twarzy i krem pod oczy.

Dobierając produkty pielęgnacyjne należy znać wiek osoby, rodzaj skóry oraz ewentualnie czy osoba której chcemy wręczyć prezent nie jest alergikiem, żeby wiedzieć czy należy wyszukiwać produktów hipoalergicznych.

Gdybym mogła jeszcze jakoś pomóc, proszę szukać  mnie na profilu społecznościowym.

Pozdrawiam

Edyta Szulist

Edyta Szulist
Edyta Szulist

Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się jak będzie wyglądało Twoje życie za 5 lat, pracując w firmie czy branży w której jesteś? Nazywam się Edyta Szulist, z zawodu pedagog i kosmetyczka, jednak całe życie zawodowe spędziłam w finansach. W moim życiu pojawił się moment, ze wyobrażając siebie za 5 lat w swojej branży, przeraziłam się bo wiedziałam ze juz nic mnie tu lepszego nie czeka i byłam juz zmęczona korporacyjnym wyścigiem szczurów. Szukając dla siebie innych możliwości poznałam firmę która nie dość ze ma świetne produkty do pielęgnacji urody to jeszcze dała mi szanse na zmianę i wizję innego, lepszego oraz zdrowszego życia. Firma niesamowicie rozwija się w Polsce i jest otwarta na nowych Partnerów, wiec jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, znajdź mnie na profilu społecznościowym.